Co o nás říkají naši klienti?

"Karla jsem poznal jako člověka během 3 let na vysoké škole. Vždy byl velmi vstřícný, přátelský, pracovitý, cílevědomý a také naplno projevoval své trenérské schopnosti. Dokázal ochotně a odborně poradit jak při cyklistice, tak i běžeckém lyžování. Jeho služby mohu s čistým srdcem doporučit!"

Tomáš Pokorný - Jihlava (trenér fotbalu)

"S Karlem se znám deset let a za tu dobu jsme toho spolu spoustu natrénovali i nazávodili. Často mi pomohl dobrou radou a myslím, že neznám nikoho, kdo by sportem a zdravým životním stylem žil více než on."

Daniel Šimko – Polička (autor portálu SPORTRAVE.COM)

"Nikdy jsem neměla strach syna na trénink pustit, byl jsi vždy zodpovědný, měla jsem k Tobě důvěru, dbal jsi na bezpečnost dětí. Líbilo se mi, že tréninky byly pestré a zajímavé, syn byl vždy spokojený... Karel jako trenér byl “v pohodě”, když mi to nešlo, poradil a pomohl."

Martina Jiráňová Navrátilová – Polička (cyklistické tréninky skupiny dětí 8 – 12 let, v Poličce)

"V roce 2019 jsme organizovali akci Přežití ve Žďárských vrších a pro naši akci jsme potřebovali zapůjčit koloběžky. S panem Srnským byla domluva ohledně zapůjčení rychlá a bezproblémová. Samotné koloběžky byly ve velmi dobrém stavu. Děkujeme za Vaše služby."

Samuel Jan šafařík – Hradec Králové (preziti.cz)

"Pan Srnský je úžasný táta i trenér tří dcer. Podporuje jejich sportovní nadání a holky se i pod jeho dohledem opravdu všestranně rozvíjí: umí perfektně plavat, běhat na běžkách, jezdit na kole, snowboardu, sjezdovkách, koloběžkách, atd. Kromě toho celá rodinka žije velice zdravým způsobem života a jejich životný styl může být pro nás příkladem (tohle má zase „pod palcem“ maminka Srnská). Protože holky Srnské chodí na ZŠ L. Čecha, vím, že jejich studijní prospěch je skvělý! Dle mých zkušeností doporučuji obrátit se na rodinu Srnských pro odbornou radu."

Vlasta Holubová, NMnM (trenér 1. třídy v atletice,  učitelka a vedoucí Školního sportovního klubu na ZŠ L. Čecha)

"Jsem vděčná za pomoc s výběrem koloběžky od Karla.  Moje chuť se věnovat tomuto sportu rostla a jako začátečník, jsem měla hodně otazníků a nedokázala jsem si představit, která koloběžka by byla pro mě vhodná. Navíc jsme měla poměrně specifické požadavky např. váha, protože ji budu nosit do druhého patra a jsem žena; skladnost, protože bydlím v bytě a také otázky ohledně využití. Nevěděla jsem jaký typ koloběžky vybrat, chtěla jsem šikovné a pružné přibližovadlo po městě, ale zároveň i pohodlnost při výletu mimo město. Díky Karlovi jsem našla co jsem potřebovala a s koloběžkou tvoříme ideální pár :-). Karel je odborník, ví o čem mluví a co dělá. Dokáže reagovat na osobité potřeby klienta a jeho přátelský přístup mi vyhovuje. Jsem ráda, že vím na koho se obrátit abych v tomto sportovním odvětví dostala více jak uspokojující odpověď."

Lucie Gutveisová – Brno (koloběžka)

"Spolupráce s panem Srnským probíhala dle domlluvy a vždy naprosto férovým a slušným způsobem. Proto, že jsem na invalidním vozíku, zakoupil jsem od pana Srnského 4 kolobežky pro celou rodinu, abychom mohli podnikat společné výlety. Koloběžky nám bezporuchvě slouží 2 roky a jsme celá rodina velmi spokojeni. Služby,servis a jednání pana Srnského mohu všem velmi doporučit. Kéž by bylo takových lidí a firem více. Ještě jednou díky."

Libor Havlík - Žďár nad Sázavou (koloběžky)

"Jako dlouholetý běžec jsem před několika lety objevil "koloběžkování" jako vhodný doplněk k běhu. Poprvé jsem se s koloběžkou osobně setkal u Karla Srnského. Karel koloběžky i půjčoval, tak jsem si ji nejdříve vyzkoušel a o následné koupi bylo jasno. Po zvážení, kde a jak budu koloběžku používat, jsem poslal své požadavky a Karel mně doporučil přesný typ. Koloběžku mám již 3 roky a najezdil jsem na ní přes tisíc kilometrů. Je stále plně funkční a děkuji za dobrý typ. Dále jsem se zúčastnil zátěžového testu na běžeckém pásu, kdy byl Karlem poskytnut příkladný přístup. Jsem rád, že jsem test absolvoval a navíc s výsledky jsem byl spokojen. Určitě by bylo zajímavé od Karla zjistit i nějaké výživové rady. Snad k tomu bude příležitost a budeme ve spolupráci pokračovat"

Milan Beneš – Polička (ultraběžec)

"Karla znám jako spolužáka z FSpS, jako fajn člověka, který zapadl do kolektivu mladých sportem nadšených lidí a jako profesionála v cyklistice a běžeckém lyžování, kde ve výuce vždy exceloval"

Jan Komínek – Brno (trenér fotbalu/flórbalu)

"Firmu Sporteg si naše agentura najímá při pořádání sportovních akcí, které organizujeme pro naše klienty a jsme se službami pana Srnského velice spokojeni. Vstřícnost, profesionalita a hlavně nadšení. Děkujeme."

David Kobylka – Brno (marais.cz)

"Pan Karel Srnský je z mého pohledu super člověk. Za prvé, musím vyzdvihnout jeho lidskou stránku, která je velice ochotná a veselá. V podstatě je člověk typu "nikdy není nic tak špatné, jak to vypadá". Po sportovní stránce, je to člověk, který se celý život věnuje cyklistice a běžeckému lyžování a své zkušenosti dokáže krásně předat dalším lidem. Určitě bych ho jako Trenéra pro tyto sporty doporučil."

Jiří Válek – Mikulov (trenér ragby)

"Karel Srnský je nadšený objevovatel zdravých produktů a zdravého životního stylu. Vychoval 3 krásné sportovní slečny a zaslouží obdiv za přístup k ostatním. Jeho podněty k úpravě vody v podobě ionizace a také osvětová činnost v zelených potravinách nebo ambice otevřít novou sekci na sportovním gymnáziu v Novém Městě na Moravě mne naplňují přesvědčením , že se udává dobrým směrem v projektu Sportreg. Ionizátory od Karla používáme již 3 rokem na našich sportovních i FOOD kempech. Lidé jsou pak méně přetížení a pijí vnikající vodu, která chutná jako ze studánky. Jsem moc rád, že se konečně na trhu objevil produkt, který čistí a upravuje vodu pro potřeby zdraví a urychluje regeneraci, který je navíc uživatelsky komfortní a šetří můj čas i peníze."

Ivan Rybařík - Jistebnice (Čistý sport)